Nyheter
april 2026
-
21. april 2026KIWI-Akademiet: G14 ga svar på tiltale KIWI-Akademiet
Vi går som vanlig gjennom helgens kamper i KIWI-akademiet. Les om G14, G15 og J17 her.
-
20. april 2026Tre nye poeng for rekruttene RekruttlagetBildegalleri
Markus Østerud startet scoringsballet allerede etter åtte minutter.
-
20. april 2026David Benjamin er kammaspiller
Nå er alle papirene i orden og Benjamin kan kalle seg HamKam-spiller.
-
20. april 2026To strake for kvinnelaget Kvinnelaget
Et sterkt Røa 2 klarte ikke å stå i mot de grønne og hvite. Nå står kamma-kvinnene med full pott etter to serierunder.
-
20. april 2026Uke 17
Her er oversikten over den kommende uken.
-
19. april 2026- Opptrer profesjonelt HerrelagetVideo
Henrik Udahl er toppscorer med sine fire mål på fire kamper. I dag satte han to fra straffemerket mot KFUM Oslo.
-
19. april 2026Tre poeng mot KFUM Herrelaget
HamKam har slitt med å vinne over KFUM Oslo i Eliteserien. Søndag kveld satt den endelig.
-
18. april 2026- Motiverte og klare HerrelagetVideo
-
16. april 2026Stor prestasjon - få spillere Gatelaget
(KFUM - HamKam 3-2): Etter en lang og gode periode med mange spillere på både trening og kamp, var Kamma nede på grunnfjellet i bortemøtet med KFUM. Men i stedet for å legge seg ned, stod den vesle gjengen fra Hamar opp på en praktfull måte og leverte en nydelige bortekamp.
-
16. april 2026Drømmedag med KIWI GatelagetPartnere
(HamKam - Kiwi 5-1): Tirsdag hadde Kamma besøk av KIWI Region Innlandet Nordøst og sammen hadde HamKam og representantene for KIWI en flott dag. Det startet med en solid HamKam-bolk, fortsatt med lunsj sammen med Gatelaget, før dagen ble avsluttet med kamp mot det samme Gatelaget.